Olympus Pen E-P7
Olympus Pen E-P7
Olympus PEN E-P7 (Body), silver/blackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1082.0 € |
|
918.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Peeglita kaamera Olympus PEN E-P7, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 969 € Vaata lisaks |
|
919.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Peeglita kaamera Olympus PEN E-P7, hõbe v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 969 € Vaata lisaks |
|
919.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-31 16:40
! Teata veast| Bränd | OLYMPUS |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | M.Zuiko ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ Pancake Lens |
| Täiendav info | GPS-andmed saadaval nutitelefoni kaudu |
| Kaubamärk | Olympus |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | E-P7 + M.Zuiko Digital ED 14-42mm EZ Pancake |
| Pikkus | 118.3 |
| Laius | 38.1 |
| Kaal | 289 |
| Videofailide formaadid | MPEG-4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F22 / F3.5–5.6 |
| Seeria | PEN |
| Kõrgus | 68.5 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Live MOS |
| Megapikslite arv | 20.3 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 42 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 17.3 x 13 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3888 |
| Optika | Olympus M.Zuiko ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ Pancake |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV 1/3 sammuga |
| Katiku kiirus | 1/4000 - 60 sekundit (mehaaniline); 1/16000 - 60 sekundit (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroniseerimine punaste silmade" vähendamisega" |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1037000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |






















