Naiste jalgratas Bottari Parma 24, valge/beež
Naiste jalgratas Bottari Parma 24, valge/beež
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-23 10:29
! Teata veast| Bränd | BOTTARI |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Pedaalid helkuritega |
| Mmaksimaalne kasv | 150 |
| Kaubamärk | Bottari |
| Toote kaal koos pakendiga | 17000 |
| Värv | Pruun |
| Minimaalne pikkus | 130 |
| Mudel | 77040 |
| Kollektsioon | Parma |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Jalgratas on mõeldud | Lastele |
| Värvi nimi | Valge |
| Raami materjal | Teras |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | 24'' Steel |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 24", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 24 x 1,75 |
| Rattarummid | Steel |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Steel |
| Tagumine amortisaator | - |
| Käikude arv | 6 |
| Käigu vahetuse kangid | Saiguan |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano TY21 |
| Roolisammas | Steel |
| Rool | Black Steel 560 mm |
| Sadula alus | Steel 25,4 x 250 mm |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 24 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 24 |
| Vaata lisaks | |















