Mägiratas Giant Talon 29 3-GE, S raam, must
Mägiratas Giant Talon 29 3-GE, S raam, must
Mägi jalgratas Giant Talon 3-GE 29" Black – S, SHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 849.0 € |
|
681.45 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Jalgratas mägi- Giant Talon 3GE, 29 ", S raam, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € |
|
819.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-06 08:53
! Teata veast| Bränd | GIANT |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 172 |
| Kaubamärk | Giant |
| Värv | Must |
| Minimaalne pikkus | 163 |
| Mudel | 3GE |
| Kollektsioon | Talon |
| Raami suurus | S |
| Kaal | 13.7 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Korviga | - |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Rehvid | Kenda Booster 29x2.2" |
| Rattarummid | Alloy, sealed bearing |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCM RL |
| Tagumine amortisaator | - |
| Esiratta ketta läbimõõt | 18 |
| Tagumise ratta ketta läbimõõt | 16 |
| Piduri mudel | Tektro HDC M275 |
| Jõuülekanne | Shimano Deore HG200 |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Altus SL-M2010, 2x9 speed |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Alivio M3120, 2 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Alivio M3100, 9 speed |
| Roolisammas | Giant Sport, 7-degree |
| Rool | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9 |
| Sadul | Giant custom |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |
















