Mägiratas Giant Talon 29 3-GE, M raam, sapphire
Mägiratas Giant Talon 29 3-GE, M raam, sapphire
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | GIANT |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 179 |
| Kaubamärk | Giant |
| Värv | Sinine |
| Minimaalne pikkus | 169 |
| Mudel | 3GE |
| Kollektsioon | Talon |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 13.7 |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Giant GX03V 29, alloy, double wall, 21mm inner width |
| Rehvid | Kenda Booster 29x2.2" |
| Rattarummid | Alloy, sealed bearing |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCM RL |
| Tagumine amortisaator | - |
| Esiratta ketta läbimõõt | 18 |
| Tagumise ratta ketta läbimõõt | 16 |
| Piduri mudel | Tektro HDC M275 |
| Jõuülekanne | Shimano Deore HG200 |
| Käikude arv | 18 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Altus SL-M2010, 2x9 speed |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano Alivio M3120, 2 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Alivio M3100, 9 speed |
| Roolisammas | Giant Sport, 7-degree |
| Rool | Giant Connect Trail, 31.8mm |
| Sadula alus | Giant Sport, 30.9 |
| Sadul | Giant custom |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |














