Maastikuratas Romet Rambler R9.3, 29, 18, grafiit-must
Maastikuratas Romet Rambler R9.3, 29, 18, grafiit-must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Mmaksimaalne kasv | 180 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Grafiit |
| Minimaalne pikkus | 175 |
| Mudel | R9.3 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 13.8 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 29", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 29x2.1 |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505 / Shimano FH-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | Suntour XCT HLO |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano SM-RT10 / Shimano ST-EF505/BR-M200 |
| Jõuülekanne | Shimano Tourney FD-TY700 / Shimano Acera RD-M3020 SGS |
| Käikude arv | 24 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano CS-HG31-8 11-34T |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Tourney FC-TY301 |
| Roolisammas | Aluminum rosette 90mm/31.8mm |
| Rool | Romet aluminum 720mm/31.8mm |
| Sadul | Romet |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 29 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 29 |
| Vaata lisaks | |












