Maastikuratas Romet Rambler R7.4, 27.5, 18, kuldne/valge
Maastikuratas Romet Rambler R7.4, 27.5, 18, kuldne/valge
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Maastikurattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 185 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Valge |
| Minimaalne pikkus | 178 |
| Mudel | R7.4 |
| Kollektsioon | Rambler |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 15 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2023 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Alumiinium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Aluminum two-chamber |
| Rehvid | 27.5×2.1 |
| Rattarummid | Shimano HB-TX505/ Shimano FH-TX505 |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 100 |
| Kahvli mudel | SR Suntour XCT DS HLO 100mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Hydraulic Shimano MT200 |
| Jõuülekanne | Shimano Altus FD-M2000 / Shimano Alivio RD-M3100 |
| Käikude arv | 27 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano ST-EF505 |
| Eesmine käiguvaheti | Shimano HG200 (11-34), 9s |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano FC-MT101, 40/30/22T, 175 mm |
| Roolisammas | Alumiiniumist rosett 90 mm |
| Rool | Alumiinium Romet 720 mm |
| Sadula alus | Romet aluminum. 31.6mm 350mm |
| Sadul | Vader |
| Kokkupaneku % | 85 |
| Esiratta suurus | 27.5 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 27.5 |
| Vaata lisaks | |















