Linnaratas Romet Pop Art Lux, 28, 18, bordo
Linnaratas Romet Pop Art Lux, 28, 18, bordo
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Mmaksimaalne kasv | 178 |
| Kaubamärk | Romet |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 168 |
| Mudel | Lux |
| Kollektsioon | Pop Art |
| Raami suurus | 18" |
| Kaal | 17.2 |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Värvi nimi | Bordoo |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Sisemised |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminium 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | 28", Alloy, Double Wall |
| Rehvid | 28 x 1.75 (47-622) |
| Rattarummid | Shimano Dynamo DH-3N31 / Shimano Nexus 7 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Promax TX-117 |
| Käikude arv | 7 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Nexus 7 speed |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Nexus 7 speed |
| Roolisammas | Aluminium |
| Rool | Steel |
| Sadula alus | Steel 27,2 mm / 300 mm |
| Sadul | Romet City |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |















