LG 75UN640S0LD
LG 75UN640S0LD
Televiisor LG 75UN640S0LD, 75 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1299 € |
|
1176.28 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG 75UN640S0LD, 75 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1299 € |
|
1176.28 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
LG 75UN640S0LDHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1802.0 € |
|
1189.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
LG 75UN640S0LD0% liising 206.15Eur kuni 6 kuud |
|
1236.90 €
|
Poodi rde.ee |
LG LCD kuvar 75"/75UN640S0LD, 4K Ultra HD, 330 cd/m², 3 HDMI, 1 USB, Wi-Fi, Blue.. |
|
1275.90 €
|
Poodi inserv.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:23
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Monitorid |
| Kuva tüüp | LCD |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 5.99 |
| Pinge | 100 |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 31.4 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75UN640S0LD |
| Seeria | Signage |
| Laius | 167.8 |
| Kaal | 32.1 |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | VGA |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 133 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Kõrgus | 96.4 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 36.2 |
| Kõrgus alusega | 102.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR 10 Pro, HLG |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |















































