LG 75QNED85T3C
LG 75QNED85T3C
Televiisor LG 75QNED85T3C, 75 ", 4K QNEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1229 € |
|
923.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Televiisor LG 75QNED85T3C, 75 ", 4K QNEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1229 € |
|
923.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Teler LG 75QNED85T3C QNED 75" SmartTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
923.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
LG 75QNED85T3C0% liising 204.75Eur kuni 6 kuud |
|
1228.49 €
|
Poodi rde.ee |
LG QNED 75QNED85T3C TV 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | 75QNED.. |
|
1273.65 €
|
Poodi viron.ee |
TV Set|LG|75"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|75QNED85T3C |
|
1481.50 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 09:09
! Teata veast| Bränd | LG |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI CEC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | LG |
| Sügavus | 3.9 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | Clear Voice Pro |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Sinine |
| Kaal ilma aluseta | 33 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 120 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75QNED85T3C |
| Seeria | QNED |
| Laius | 167.7 |
| Kaal | 35 |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 2.0 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 214 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Värvi nimi | Tumesinine |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | D |
| Aastane energiatarve | 83 |
| Kõrgus | 96.5 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | webOS |
| Sügavus alusega | 37 |
| Kõrgus alusega | 105.5 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | - |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | α8 AI Procesors 4K |
| Vaata lisaks | |













































