KVM pikendaja Aten CE700A, USB VGA, 150 m
KVM pikendaja Aten CE700A, USB VGA, 150 m
KVM komutaator Aten CE700A-AT-GHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 184.9 € |
|
168.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
KVM komutaator Aten CE700A-AT-GHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 184.9 € |
|
168.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ATEN CE700A-AT-G KVM pikendaja Saatja ja vastuvõtjaTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
173.83 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 12:24
! Teata veast| Bränd | ATEN |
| Kategooria | Võrgujaoturid |
| Toote tüüp | KVM kommutaatorid (KVM switch) |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Ühendus kaugus 150 m |
| Arvuti ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Maksimaalne ühendatavate arvutite arv | 1 |
| Klaviatuuri ühenduse tüüp | USB |
| Helisisend | 3.5mm |
| Heliväljund | 3.5mm |
| Kaubamärk | Aten |
| Sügavus | 1.27 |
| Mudel | CE700A-AT-G |
| Laius | 0.814 |
| Kaal | 330 |
| Hiire ühenduse tüüp | USB |
| Kõrgus | 0.25 |
| Vaata lisaks | |



























