KVM pikendaja Aten CE700A, USB VGA, 150 m
KVM pikendaja Aten CE700A, USB VGA, 150 m
ATEN CE700A-AT-G KVM pikendaja Saatja ja vastuvõtjaTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
156.12 €
|
B магазин bigbox.ee |
KVM komutaator Aten CE700A-AT-GHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 184.9 € |
|
158.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
KVM komutaator Aten CE700A-AT-GHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 184.9 € |
|
158.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Aten USB VGA Cat 5 KVM Extender (1280 x 1024@150m) Aten USB VGA Cat 5 KVM Extend.. |
|
196.06 €
|
B магазин alfashop.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-22 16:57
! Сообщить об ошибке| Марка | ATEN |
| Категория | Коммутаторы |
| Toote tüüp | KVM kommutaatorid (KVM switch) |
| Maksimaalne eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Ühendus kaugus 150 m |
| Arvuti ühenduse tüüp | RJ-45 |
| Maksimaalne ühendatavate arvutite arv | 1 |
| Klaviatuuri ühenduse tüüp | USB |
| Helisisend | 3.5mm |
| Heliväljund | 3.5mm |
| Kaubamärk | Aten |
| Sügavus | 1.27 |
| Mudel | CE700A-AT-G |
| Laius | 0.814 |
| Kaal | 330 |
| Hiire ühenduse tüüp | USB |
| Kõrgus | 0.25 |
| Показать больше | |




























