Kruger & Matz Live 11
Kruger & Matz Live 11
Kruger&Matz Live 11 6/128GB mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 127.0 € |
|
96.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Mobiiltelefon Kruger&Matz Live 11, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 118.9 € |
|
100.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Kruger&Matz Live 11, 128GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 119.9 € |
|
100.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kruger & Matz Live 11 6/ 128GB Black0% liising 16.82Eur kuni 6 kuud |
|
100.90 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 11:00
! Teata veast| Bränd | KRÜGER&MATZ |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Kruger&Matz |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Audiofailide vormingud | AMR |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Live 11 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Kaal koos akuga | 194 |
| Andurid | Geomagnetiline andur |
| Päritoluriik | Poola |
| Videofailide formaadid | AVI |
| SIM-kaardi tüüp | 2 x Nano Sim |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Unisoc T606, Octa-Core |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | Mali G52 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |





















