Kivi 43U740NB
Kivi 43U740NB
Kivi 43U740NB0% liising 57Eur kuni 6 kuud |
|
341.99 €
|
Poodi rde.ee |
KIVI 43U740NB - 43" | LED | 4K UHD | DVB-T2/S2| Smart TV | WiFi | Bluetooth | 4x.. |
|
350.30 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 13:06
! Teata veast| Bränd | KIVI |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | TFT Active Matrix |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| USB 2.0 liideste arv | 3 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Kivi |
| Sügavus | 8.5 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 8000.0 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 7.3 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 43U740NB |
| Seeria | - |
| Laius | 96.2 |
| Kaal | 8 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.5 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 50 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.635 |
| Pakendi laius | 1.055 |
| Pakendi pikkus | 0.115 |
| TV diagonaal | 33-43" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 55.7 |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 23.3 |
| Kõrgus alusega | 62.2 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2022 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Vaata lisaks | |





























