Kenwood FDM72.990SS
Kenwood FDM72.990SS
Kenwood FDM72.990SS food processor 3 L Stainless steel Built-in scales | FDM72.9.. |
|
202.45 €
|
Poodi b2cshop.eu |
Kenwood FDM72.990SS food processor 3 L Stainless steel Built-in scales |
|
205.81 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Kenwood FDM72.990SS köögikombain 3 L Roostevaba teras Sisseehitatud kaalud |
|
215.60 €
|
Poodi distrinode.ee |
Kenwood FDM72.990SS 3 L roostevabast terasest toidutöötlemisseade sisseehitatud .. |
|
217.11 €
|
Poodi mobilais.eu |
Köögikombain Kenwood FDM72.990SS food processor 3 L Stainless steel Built-in sca.. |
|
227.30 €
|
Poodi 01.ee |
Kenwood Kenwood FDM72.990SS köögikombain 3 l Roostevaba teras Sisseehitatud kaal |
|
229.00 €
|
Poodi cybermarket.ee |
Kenwood FDM72.990SS0% liising 38.97Eur kuni 6 kuud |
|
233.81 €
|
Poodi rde.ee |
Kenwood FDM72.990SS köögikombain, 3 l, roostevabast terasest, sisseehitatud kaalTarne: 1-3 days. |
|
233.81 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kenwood FDM72.990SS toidomassina 3 L roostevaba teras Sisseehitatud kaalud |
|
237.60 €
|
Poodi smartech.ee |
Kenwood Electronics Kenwood FDM72.990SS food processor 3 L Stainless steel Built.. |
|
238.01 €
|
Poodi galador.ee |
Kenwood Fdm72.990ss Multipro Xl robot kuchenny z wagąHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 312.0 € |
|
241.10 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Kaaluga köögikombain Kenwood FDM72.990SS, 3 l kauss, roostevaba teras |
|
269.99 €
|
Poodi ruumistruumi.ee |
Kenwood FDM72.990SS food processor 3 L Stainless steel Built-in scales |
|
288.96 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-10-21 21:00
! Teata veast| Bränd | KENWOOD |
| Kategooria | Köögikombainid |






































