Jalgrattarehv Schwalbe Smart Sam 28 x 1.65, HS 476 Addix
Jalgrattarehv Schwalbe Smart Sam 28 x 1.65, HS 476 Addix
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 3,0-5,0 baari (45-70 psi); Maksimaalne koormus: 110 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Smart Sam HS 476 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.590 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.65" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |























