Jalgrattarehv Schwalbe Marathon Plus 28, HS 348, 40-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Marathon Plus 28, HS 348, 40-622, must
Väliskumm 28" Schwalbe Marathon Plus HS 348, Perf Wired 40-622 / 28x1.50 Black-R.. |
|
29.99 €
|
Poodi bikko.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon Plus HS 348 11100770, kumm, must, 28", 1.5"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
38.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon Plus HS 348 11100770, kumm, must, 28", 1.5"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
38.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Padanga Schwalbe Marathon PlusHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
38.90 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-04 19:37
! Teata veast| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 3,5-6,0 baari (50-85 psi); Maksimaalne koormus: 100 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Marathon Plus HS 348 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.960 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.5" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |























