Jalgrattarehv Schwalbe Marathon 28, HS 420, 44-622, must
Jalgrattarehv Schwalbe Marathon 28, HS 420, 44-622, must
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon HS 420 11159242, kumm, must, 28", 1.65"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Jalgratta rehv Schwalbe Marathon HS 420 11159242, kumm, must, 28", 1.65"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 59.9 € |
|
36.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-12-24 08:43
! Teata veast| Bränd | SCHWALBE |
| Kategooria | 3D prille |
| Toote tüüp | Jalgratta rehvid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Rõhk: 3,5-6,0 baari (50-85 psi); Maksimaalne koormus: 109 kg |
| Materjal | Kumm |
| Kaubamärk | Schwalbe |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Mudel | Marathon HS 420 |
| Kollektsioon | - |
| Kaal | 0.870 |
| Ratta suurus | 28" |
| Rehvi laius | 1.65" |
| Komplekti osade arv | 1 |
| Vaata lisaks | |





















