Jalgratas Romet Pop Art Classic, 28, 20, valge
Jalgratas Romet Pop Art Classic, 28, 20, valge
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Linnajalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Korv (eesmine) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Kaubamärk | Romet |
| Toote kaal koos pakendiga | 17000 |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Pop Art Classic |
| Raami suurus | 20" |
| Kaal | 16.5 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Naistele |
| Korviga | + |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 115 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Trummel- |
| Jalgratta tüüp | Linna- |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | Aluminum 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | 28×1.75 |
| Rattarummid | Shimano DH-C3000 generator / Shimano Nexus 3 |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Tugev teras |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | V-brake / Torpedo |
| Jõuülekanne | Shimano Nexus |
| Käikude arv | 3 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Nexus |
| Eesmine käiguvaheti | Cyclone CTL-3-101 38T / 170mm |
| Tagumine käiguvaheti | 20T |
| Roolisammas | Teras |
| Rool | Teras 595 mm |
| Sadul | Romet city |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |











