IP-kaamera Dahua IPC-HDW1239V-A-IL, 2.8 mm, 1080p
IP-kaamera Dahua IPC-HDW1239V-A-IL, 2.8 mm, 1080p
Dahua IPC-HDW1239V-A-IL-0280B võrgu kaamera, 2 MP, 1920×1080, 25/30 fps, IR, 30 .. |
|
41.60 €
|
Poodi inserv.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW1239V-A-ILHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 61.9 € |
|
53.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW1239V-A-ILHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 61.9 € |
|
53.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Valvekaamera Dahua 43177Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 73.82 € |
|
54.68 €*
|
Poodi kaup24.ee |
" Dahua IPC-HDW1239V-A-IL IP-kaameraTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
68.88 €
|
Poodi bigbox.ee |
Dahua IPC-HDW1239V-A-IL White0% liising 11.96Eur kuni 6 kuud |
|
71.73 €
|
Poodi rde.ee |
NET CAMERA 2MP IR EYEBALL/IPC-HDW1239V-A-IL-0280B DAHUA IPC-HDW1239V-A-IL-02 | 6.. |
|
89.18 €
|
Poodi elektrika.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-26 12:24
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 128 MB |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1920x1080@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | IPC-HDW1239V-A-IL |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 3.6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Liidesed | Android |
| Vaata lisaks | |


































