IP-kaamera Dahua, 4MP, 2.8 mm, Starlight, LED kuni 30m, PoE, IP67
IP-kaamera Dahua, 4MP, 2.8 mm, Starlight, LED kuni 30m, PoE, IP67
Dahua IPC-HDW5449TM-SE-LED 4Mpx0% liising 29.21Eur kuni 6 kuud |
|
175.23 €
|
Poodi rde.ee |
Dahua HDW5449TM-SE-LED IP Network camera 4MP / 2.8mmTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
177.45 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW5449TM-SE-LEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 193.9 € |
|
177.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua IPC-HDW5449TM-SE-LEDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 193.9 € |
|
177.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dahua IPC-HDW5449TMSELED0280BS2 võrgu kaamera, 4 MP, 2688 x 1520, 30 fps, 30 m v.. |
|
274.90 €
|
Poodi inserv.ee |
NET CAMERA 4MP LED EYEBALL/HDW5449TMSELED0280BS2 DAHUA IPC-HDW5449TMSELED02 | 69.. |
|
385.99 €
|
Poodi elektrika.ee |
NET CAMERA 4MP LED EYEBALL/HDW5449TMSELED0280BS2 DAHUA | IPC-HDW5449TMSELED0280B.. |
|
431.10 €
|
Poodi multo.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 08:02
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 256 MB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2688x1520@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Must |
| Mudel | IPC-HDW5449TM-SE-LED |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 56 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 3.6 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2688 x 1520 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Android |
| Vaata lisaks | |





























