Hisense 55E6NT
Hisense 55E6NT
Televiisor Hisense A6N 55E6NT, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 439 € |
|
359.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Televiisor Hisense A6N 55E6NT, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 439 € |
|
359.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Hisense 55E6NT (139 cm (55 Zoll), Black, UltraHD/4K, HDR, Triple Tuner) | 55E6NT.. |
|
404.18 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-02 17:05
! Teata veast| Bränd | HISENSE |
| Kategooria | Telerid |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.0 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 130 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 8.6 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | DTS Virtual:X |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 16500 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 11 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 55E6NT |
| Seeria | A6N |
| Laius | 123.3 |
| Kaal | 11 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 64 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 0.846 |
| Pakendi laius | 0.135 |
| Pakendi pikkus | 1.4 |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 71.6 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 274 |
| Kõrgus alusega | 76.8 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Vaata lisaks | |























