Hikvision DS-2DE4A225IWG-E
Hikvision DS-2DE4A225IWG-E
IP-KAAMERA: HIKVISION DS-2DE4A225IWG-ETarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
446.80 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2DE4A225IWG-EHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
469.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2DE4A225IWG-EHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 499 € |
|
469.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
KIIRE IP-KUPPELKAAMERA VÄLISTINGIMUSTESSE DS-2DE4A225IWG-E - 1080p 4.8 ... 120 m.. |
|
573.60 €
|
Poodi pyramid.lt |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-02 15:37
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.1x |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1920x1080@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | 65 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2DE4A225IWG-E |
| Paigaldus | Lakke |
| Optiline suum | x 25 |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 120 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Resolutsioon | 1920 x 1080 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |






















