Hikvision DS-2CD2T87G2H-LIeF F2.8
Hikvision DS-2CD2T87G2H-LIeF F2.8
IP-KAAMERA DS-2CD2T87G2H-LI(2.8MM)(EF) ColorVu - 8.3 Mpx, 4K UHD Hikvision |
|
293.51 €
|
Poodi pyramid.lt |
Korpusega kaamera Hikvision DS-2CD2T87G2H-LIHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
350.41 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Korpusega kaamera Hikvision DS-2CD2T87G2H-LIHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € |
|
350.41 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kamera IP Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T87G2H-LI (2.8mm)(eF) | DS-2CD2T8.. |
|
367.45 €
|
Poodi multo.eu |
Kamera IP Hikvision KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T87G2H-LI (2.8mm)(eF) | DS-2CD2T8.. |
|
375.07 €
|
Poodi enter24.eu |
IP-KAMERA: HIKVISION DS-2CD2T87G2H-LI (2,8mm)(eF)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
415.89 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-05 11:45
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.1x |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840×2160@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T87G2H-LI |
| Paigaldus | Seinale |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |



























