Helikaabli pikendus Gembird CCA-423, 3,5 mm, 1,5 m, must
Helikaabli pikendus Gembird CCA-423, 3,5 mm, 1,5 m, must
Gembird Minipistiku pikenduskaabel M / F 1,5 m stereoHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 7.13 € |
|
4.92 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-27 11:27
! Teata veast| Bränd | GEMBIRD |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm stereo male |
| Teine kaabliühendus | 3.5mm female |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 1.5 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm Stereo |


























