Helikaabli pikendus Gembird CCA-423, 3,5 mm, 1,5 m, must
Helikaabli pikendus Gembird CCA-423, 3,5 mm, 1,5 m, must
Juhe Gembird 3.5mm Stereo 3.5 mm stereo male, 3.5mm female, 1.5 m, must v. |
|
1.59 €
|
B магазин k-rauta.ee |
Gembird Minipistiku pikenduskaabel M / F 1,5 m stereoHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 7.13 € |
|
4.92 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 12:49
! Сообщить об ошибке| Марка | GEMBIRD |
| Категория | |
| Toote tüüp | Juhtmed |
| Garantii | 24 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm stereo male |
| Teine kaabliühendus | 3.5mm female |
| Kaubamärk | Gembird |
| Kaabli pikkus | 1.5 |
| Värv | Must |
| Mudel | 3.5mm Stereo |


























