Helikaabel Rode NTH-Cable12, 3,5 mm TRS, 1,2 m, must
Helikaabel Rode NTH-Cable12, 3,5 mm TRS, 1,2 m, must
Kaabel Røde NTH-cable 1.2m 3.5 mm, 3.5 mm, 1.2 m, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 39.9 € |
|
32.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kaabel Røde NTH-cable 1.2m 3.5 mm, 3.5 mm, 1.2 m, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 39.9 € |
|
32.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 12:44
! Teata veast| Bränd | RODE |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Toote tüüp | Kaablid |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Mõeldud: RØDE NTH-100 |
| Esimene kaabliühendus | 3.5 mm |
| Teine kaabliühendus | 3.5 mm |
| Kaubamärk | Røde |
| Kaabli pikkus | 1.2 |
| Värv | Must |
| Mudel | NTH-cable 1.2m |
















