Helikaabel Baseus Yiven CAM30-BS1, 3,5 mm, 1 m, must + hõbe
Helikaabel Baseus Yiven CAM30-BS1, 3,5 mm, 1 m, must + hõbe
Juhe, kõlarile Baseus 3.5mm-3.5mm, 1 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 6.16 € |
|
4.15 €*
|
Poodi 1a.ee |
Juhe, kõlarile Baseus 3.5mm-3.5mm, 1 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 8.99 € |
|
4.15 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Cable | Jack 3.5mm 3pin plug,both sides | 1m | black | textileVaata lisaks |
|
5.48 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-28 21:15
! Teata veast| Bränd | BASEUS |
| Kategooria | TRS kaablid |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm |
| Teine kaabliühendus | 3.5mm |
| Kaubamärk | Baseus |
| Värv | Must |
| Kaabli kuju | Voolik |
| Juhtme materjal | Alumiiniumi monoliit |
| Soone ristlõige | 1 |
| Kogus pakendis | 1 |
| Soonte arv | 3 |
| Põlemisklass | A1 |
| Mudel | 3.5mm-3.5mm |
| Kaabli otstarve | Kõlarile |
| Päritoluriik | Hiina |
| 1. kaabli pistiku tüüp | Male |
| 2. kaabli pistiku tüüp | Male |
| Vaata lisaks | |





















