Helikaabel Baseus Yiven CAM30-BS1, 3,5 mm, 1 m, must + hõbe
Helikaabel Baseus Yiven CAM30-BS1, 3,5 mm, 1 m, must + hõbe
Juhe, kõlarile Baseus 3.5mm-3.5mm, 1 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 6.16 € |
|
4.15 €*
|
B магазин 1a.ee |
Juhe, kõlarile Baseus 3.5mm-3.5mm, 1 mHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 8.99 € |
|
4.15 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Cable | Jack 3.5mm 3pin plug,both sides | 1m | black | textileбольше |
|
5.48 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 16:39
! Сообщить об ошибке| Марка | BASEUS |
| Категория | |
| Esimene kaabliühendus | 3.5mm |
| Teine kaabliühendus | 3.5mm |
| Kaubamärk | Baseus |
| Värv | Must |
| Kaabli kuju | Voolik |
| Juhtme materjal | Alumiiniumi monoliit |
| Soone ristlõige | 1 |
| Kogus pakendis | 1 |
| Soonte arv | 3 |
| Põlemisklass | A1 |
| Mudel | 3.5mm-3.5mm |
| Kaabli otstarve | Kõlarile |
| Päritoluriik | Hiina |
| 1. kaabli pistiku tüüp | Male |
| 2. kaabli pistiku tüüp | Male |
| Показать больше | |























