Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, antratsiit/kuldne
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Gold Line, antratsiit/kuldne
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Komplekt |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Melamiin |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Grafiit |
| Mudel | - |
| Uste arv | 2 |
| Mööblikomplektis | TV-alus |
| Kollektsioon | Gold Line |
| Mööblikomplekti mõõtmed | TV-kapp: Laius: 180 cm Sügavus: 30 cm Kõrgus: 48 cm. Seinariiul: Laius: 22 cm Sügavus: 21 cm Kõrgus: 60 cm (2 tk) |
| Kaal | 29 |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 21 x 22 x 60 cm |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 21 x 22 x 60 cm |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 30 x 180 x 48 cm |
| Mööbliplaadi paksus cm: | 1.8 |
| Mööbli jalgade kõrgus | 18 |
| Värvi nimi | Kuldne |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |














