Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Black Line, pähkel/must
Elutoa mööblikomplekt Kalune Design Black Line, pähkel/must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | KALUNE DESIGN |
| Kategooria | Elutoa komplektid |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Kalune Design |
| Värv | Pruun |
| Uste arv | 2 |
| Mööblikomplektis | TV-alus |
| Kollektsioon | Black Line |
| Mööblikomplekti mõõtmed | TV alus: Laius: 180 cm Sügavus: 30 cm Kõrgus: 48 cm Seinariiul: Laius: 22 cm Sügavus: 21 cm Kõrgus: 60 cm (2 tk) Diivanilaud: Laius: 80 cm Sügavus: 80 cm Kõrgus: 40 cm |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Seinariiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 22 x 60 x 21 cm |
| Riiuli mõõdud (L x K x S) cm: | 22 x 60 x 21 |
| TV-kapi mõõtmed (L x K x S) cm: | 180 x 30 x 48 cm |
| Diivanilaua mõõtmed (L x K x S) cm: | 80 x 40 x 80 cm |
| Laua mõõtmed (L x K x S) cm: | 80 x 40 x 80 |
| Mööbli jalgade kõrgus | 18 |
| Värvi nimi | Pähklipuu |
| Valgustusega | - |
| Vaata lisaks | |














