Elektriratas Romet e-Orkan M 2.0 540WH 2024, 28, hall
Elektriratas Romet e-Orkan M 2.0 540WH 2024, 28, hall
Elektriratas Romet e-Orkan, M, 28", 250 W, hõbeHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2299 € |
|
1849.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elektriratas Romet e-Orkan, M, 28", 250 W, hõbeHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2299 € |
|
1849.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Romet Electric bike e-Orkan M 2.0 540WH 2025 18" silver0% liising 312.65Eur kuni 6 kuud |
|
1875.89 €
|
Poodi rde.ee |
Elektriline jalgratas Romet e-Orkan M 2.0 540WH 2025 silver-18" / MTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1997.17 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 05:43
! Teata veast| Bränd | ROMET |
| Kategooria | Elektrilised jalgrattad |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Pöördemoment, Nm | 65 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 250 |
| Kaubamärk | Romet |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Laadimisaeg | 480 |
| Värv | Hõbe |
| Kollektsioon | e-Orkan |
| Raami suurus | M |
| Kaal | 20 |
| Päritoluriik | Poola |
| Jalgratas on mõeldud | Meeste |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 140 |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Maksimaalne kiirus | 25 |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, hüdraulilised |
| Jalgratta tüüp | Elektriline |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | alu 6061 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | Michelin Protek Cross 28x1.75 |
| Rattarummid | Alumiinium 15mm/110mm |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli mudel | Suntour NVX32-Boost-NLO-DS, 80mm, tapered |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | Shimano BL-MT200 |
| Käikude arv | 9 |
| Käigu vahetuse kangid | Shimano Cues SL-U4010 9-speed |
| Eesmine käiguvaheti | Prowheel 38T, crank length: 170 mm |
| Tagumine käiguvaheti | Shimano Cues CS-LG300-9, 11-41T, 9-speed |
| Roolisammas | RMT Components aluminum adjustable M-85mm/L-105mm Internal cable routing, 31.8mm |
| Rool | RMT Components aluminum M-660mm/L-680mm, 31.8mm |
| Sadula alus | RMT Components aluminum 30.9m/350mm |
| Sadul | Selle Royal Vivo |
| Poritiivad | - |
| Pakiraam | - |
| Kott roolil | - |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |













