Elektrijalgratas Devron 28161, 28, 250W, must
Elektrijalgratas Devron 28161, 28, 250W, must
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | DEVRON |
| Kategooria | Elektrilised jalgrattad |
| Toote tüüp | Elektriratas |
| Komplektis | Jalgratas |
| Pöördemoment, Nm | 40 |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Täiendav info | Et ratas kaua vastu peaks, tuleb seda järjekindlalt hooldada. Ratta esimene hooldus on kohustuslik ja siis soovitav korrata hooldus peale iga 300km läbimist või vastavalt vajadusele (hooajaline hooldus) |
| Võimsus | 250 |
| Kaubamärk | Devron |
| Aku tüüp | Li-Ion |
| Aku maht | 10.4 |
| Laadimisaeg | 360 |
| Värv | Must |
| Mudel | 28161 |
| Kollektsioon | - |
| Raami suurus | 19" |
| Kaal | 22.65 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Jalgratas on mõeldud | Universaalne |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 135 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Maksimaalne kiirus | 25 |
| Aku pinge | 36 |
| Esipiduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | Ketas-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Elektriline |
| Kokkupandav | - |
| Raami mudel | HT:150*50*44 mm,STD:34,9*2,2 |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Velje tüüp | Cerurim D32, 36H |
| Rehvid | V66 Flash 700*45C (47-622) |
| Rattarummid | Joytech D041DSE, QR, 6-Bolt |
| Tagumine rattarumm | ETM X2 Rear Drive Unit |
| Kahvli tüüp | Amortiseeriv |
| Kahvli käik | 65 |
| Kahvli mudel | Zoom 188N AMS, PM Disc, 65mm |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | BL-MT201 / BR-MT201 |
| Käikude arv | 16 |
| Käigu vahetuse kangid | SL-M315 |
| Eesmine käiguvaheti | TB-CY01 30T*46T |
| Tagumine käiguvaheti | CS-HG41 |
| Roolisammas | TDS-C-470-8 FOV SSBED |
| Rool | MTB-AL-325 BT FOV/ISO-P W:720MM |
| Sadula alus | SP-C208 ISO-P, 30,4*350mm |
| Sadul | D5311/B708B9BB black 268*146 |
| Poritiivad | - |
| Pakiraam | - |
| Kott roolil | - |
| Esiratta suurus | 28 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 28 |
| Vaata lisaks | |











