Denver TAQ-70353K
Denver TAQ-70353K
Denver TAQ-70353K 7" 16GB Blue/ Pink0% liising 12.5Eur kuni 6 kuud |
|
74.99 €
|
Poodi rde.ee |
Tahvelarvuti Denver TAQ-70353K 7" WI-FI 16GB Blue/PinkTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
74.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
Tahvelarvuti Denver TIQ-10, 7", 1GB/16GB, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Tahvelarvuti Denver TIQ-10, 7", 1GB/16GB, sinineHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 84.9 € |
|
76.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 01:03
! Teata veast| Bränd | DENVER |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Tahvelarvutid |
| Kuva tüüp | TFT |
| Ekraani eraldusvõime | 1024 x 600 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 16 GB |
| Traadita ühenduse standardid | 802.11 b/g/n |
| Sisaldab klaviatuuri | - |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 4.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | - |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesa tüüp | Ei |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Sisseehitatud audiokõlarid | + |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Tööaeg täislaetud akuga | 5 |
| Täiendav info | 2 kaant komplektis: 1 sinine + 1 roosa |
| Kaubamärk | Denver |
| Värv | Sinine |
| Mudel | TIQ-10 |
| Erikaitse | Puudub |
| Pikkus | 19.3 |
| Eesmine kaamera | 2 MP |
| Laius | 11.7 |
| Kaal | 800 |
| Traadita ühendus (WiFi) | + |
| Kõrgus | 1.1 |
| Ekraani diagonaal | 7 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 1.2 GHz processor |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 1 GB |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Vaata lisaks | |


































