Dahua Mini IP PTZ kaamera, 4MP, 2.8-12mm
Dahua Mini IP PTZ kaamera, 4MP, 2.8-12mm
Dahua SD1A404DB-GNY-W võrgu kaamera 4MP, 4x optiline suum, 25/30 fps, IR kaugus .. |
|
154.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Kuppelkaamera Dahua SD1A404DB-GNY-WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 230.9 € |
|
214.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Dahua SD1A404DB-GNY-WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 230.9 € |
|
214.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
DAHUA KAMERA 4MP PTZ DOME WIFI/SD1A404DB-GNY-W SD1A404DB-GNY-W (6923172590374) |
|
222.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Dahua SD1A404DB-GNY-W White/ Black0% liising 37.06Eur kuni 6 kuud |
|
222.37 €
|
Poodi rde.ee |
DAHUA SD1A404DB-GNY-W IP-KAAMERATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
225.04 €
|
Poodi bigbox.ee |
NET CAMERA 4MP PTZ DOME WIFI/SD1A404DB-GNY-W DAHUA SD1A404DB-GNY-W | 6923172590374 |
|
319.44 €
|
Poodi elektrika.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 02:08
! Teata veast| Bränd | DAHUA |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 256 MB |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE802.11n |
| Anduri suurus | 1/2.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2560x1440@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Materjal | Plastik |
| Kaubamärk | Dahua |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | SD1A404DB-GNY-W |
| Paigaldus | Lakke |
| Optiline suum | x 4 |
| Digitaalne suum | x 16 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Loomulik |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/2.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Liidesed | Android |
| Vaata lisaks | |


























