Axis Q6078-E
Axis Q6078-E
Axis Q6078-E, 2160p(4K), Ultra HD, 50HZ, 20x Optical Zoom, IK10, White 02147-002 |
|
4051.88 €
|
Poodi toppc.ee |
Axis Netzwerkkamera PTZ Dome Q6078-E 50HZ UHD 4K | 02147-002 | 7331021073678 |
|
4161.40 €
|
Poodi multo.eu |
"Axis Netzwerk Dome PTZ kaamera Q6078-E 50HZ UHD 4K"Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
4438.05 €
|
Poodi bigbox.ee |
AXIS Q6078-E PTZ0% liising 742.29Eur kuni 6 kuud |
|
4453.74 €
|
Poodi rde.ee |
Kuppelkaamera AXIS Q6078-E 50HzHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4890 € |
|
4690.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera AXIS Q6078-E 50HzHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 4890 € |
|
4690.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 17:26
! Teata veast| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 0.512 |
| Anduri suurus | 1/2.5" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@60fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Töötemperatuur | -50 |
| Värv | Valge |
| Mudel | Q6078-E 50Hz |
| Paigaldus | Seinale |
| Optiline suum | x20 |
| Digitaalne suum | x 12 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 55 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 88.4 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |
























