Axis P1467-LE
Axis P1467-LE
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
901.60 €
|
Poodi multo.eu |
Kamera IP Axis AXIS P1467-LE - Netzwerk-Uberwachungskamera - Bullet - Aussenbere.. |
|
1032.53 €
|
Poodi enter24.eu |
Korpusega kaamera AXIS P1467-LEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
1079.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Korpusega kaamera AXIS P1467-LEHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
1079.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Axis P1467-LE Professionaalne Ülekanne Õue TurvakaameraHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1625.0 € |
|
1089.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Axis P1467-LE, 5MP, DLPU, 1944p, Optimized IR, WDR, Lightfinder 2.0, White 02341.. |
|
1098.97 €
|
Poodi toppc.ee |
AXIS P1467-LE0% liising 193.17Eur kuni 6 kuud |
|
1159.03 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 17:25
! Teata veast| Bränd | AXIS |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälumaht | 2 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 8 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3at |
| Anduri suurus | 1/2.7" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 2592x1944@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP66, IP67 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kaubamärk | AXIS |
| Pinge | 28 |
| Töötemperatuur | -40 |
| Värv | Valge |
| Mudel | P1467-LE |
| Paigaldus | Seinale |
| Optiline suum | x 3 |
| WDR tehnoloogia | + |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Automaatne |
| Valgustus | - |
| Resolutsioon | 2592 x 1944 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm |
| Vaata lisaks | |





























