Allview Soul X10
Allview Soul X10
Allview Soul X10 Blackkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 27.33Eur kuni 6 kuud |
|
163.96 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-05 17:03
! Teata veast| Bränd | ALLVIEW |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | HD-IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | AllView |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Kuldne |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku maht | 4100 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Soul X10 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 2 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.5 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 185 |
| Andurid | Valguse andur |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio P22 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |































