Voodipesukomplekt Mijolnir Stripe, 200 x 220 cm, valge
Voodipesukomplekt Mijolnir Stripe, 200 x 220 cm, valge
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | MIJOLNIR |
| Категория | Комплекты постельного белья |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Voodilina pikkus | 260 |
| Voodilina laius | 240 |
| Padjapüür kuulub komplekti | Voodilina |
| Kanga disain | Ühevärviline |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Stripe |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Materjal | Satiin |
| Komplekti osade arv | 4 |
| Показать больше | |











