Voodipesukomplekt, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt, 200 x 220 cm, 3-osaline
Voodipesukomplekt Mijolnir Triangle 143EPJ4825, valge v./hall v., 50 x 70 cm, 20..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
28.19 €*
|
B магазин 1a.ee |
Voodipesukomplekt Mijolnir Triangle 143EPJ4825, valge v./hall v., 50 x 70 cm, 20..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 33.9 € |
|
28.19 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Voodipesukomplekt, 200x220, 3 tkHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 35.0 € |
|
28.19 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 23:56
! Сообщить об ошибке| Марка | MIJOLNIR |
| Категория | Комплекты постельного белья |
| Toote tüüp | Voodipesukomplektid |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Mijolnir |
| Padjapüür kuulub komplekti | 2 padjapüüri |
| Kanga disain | Abstraktne, geomeetriline |
| Värv | Valge |
| Kollektsioon | Üçgen |
| Padjapüüri suurus | 50 x 70 cm |
| Tekikoti suurus | 200 x 220 cm |
| Kanga koostis | Puuvill 65% |
| Üldised mõõdud | 50 x 70 + 200 x 220 cm |
| Materjal | - |
| Komplekti osade arv | 3 |
| Показать больше | |














