TCL 65C855
TCL 65C855
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | TCL |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | TCL |
| Sügavus | 5.6 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.2.2 |
| Heli võimsus | 60 |
| Toote kaal koos pakendiga | 29200 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 22.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 144 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65C855 |
| Seeria | C855 |
| Laius | 144.5 |
| Kaal | 23.8 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 350 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1 |
| Pakendi laius | 0.18 |
| Pakendi pikkus | 1.65 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Aastane energiatarve | 102 |
| Kõrgus | 83.5 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google (Android) TV |
| Sügavus alusega | 29.8 |
| Kõrgus alusega | 86.9 |
| Sisemälu, GB | 52.7 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/C/S2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | + |
| Optiline audioühenduspesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | Quad Core |
| Показать больше | |



























