Sunmi T2S Lite
Sunmi T2S Lite
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 20:41
! Сообщить об ошибке| Марка | SUNMI |
| Категория | Мониторы |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Toiteploki (PSU) mudel | DC |
| Kaubamärk | Sunmi |
| Värv | Must |
| Pikkus | 21.5 |
| Videokaardi mudel | Adreno 509 |
| Laius | 43 |
| Kaal | 4.5 |
| Seeria | T2S Lite |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 38.2 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori tüüp | Qualcomm |
| Protsessori mudel | Snapdragon Kryo-260 |
| Protsessori sagedus | 2.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Kandja tüüp | eMMC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 64 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 64 GB |
| Videokaardi tüüp | ARM |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10/100 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Liidesed | DC-In |
| Показать больше | |





















