Samsung QE85QN800D
Samsung QE85QN800D
Televiisor Samsung QE85QN800DTXXH, 85 ", 8KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 5190 € |
|
4890.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Samsung QE85QN800DTXXH, 85 ", 8KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 5190 € |
|
4890.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-23 03:59
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 8K |
| Ekraani eraldusvõime | 8K (7680 × 4320) |
| Bluetooth-liides | + |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 4 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | - |
| Garantii | 24 |
| Võimsus | 165 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 1.76 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 4.2.2ch |
| Heli võimsus | 70 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 44.4 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 165 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 600 x 400 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | QE85QN800DTXXH |
| Seeria | - |
| Laius | 189.34 |
| Kaal | 57.7 |
| Päritoluriik | Ungari |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 165 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 76-85" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 229 |
| Kõrgus | 108.30 |
| Ekraani diagonaal | 85 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 30.37 |
| Kõrgus alusega | 115.34 |
| Pildi täiustussüsteemid | Neo Quantum HDR 8K+, HDR 10+, 8K AI Upscaling, Quantum Matrix Technology Pro, Ultra Viewing Angle, Ultimate 8K Dimming Pro, Real Depth Enhancer Pro, Motion Xcelerator 165Hz. |
| Digitaalse tuuneri tüüp | 2 x DVB-T2CS2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Protsessori mudel | NQ8 AI Gen2 |
| Показать больше | |






















