Samsung HG55BU800
Samsung HG55BU800
Televiisor Samsung HBU8000 HG55BU800EUXEN, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 629 € |
|
584.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Televiisor Samsung HBU8000 HG55BU800EUXEN, 55 ", 4K UHDHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 629 € |
|
584.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:23
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | Mini LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | + |
| USB 3.x liideste arv | 2 |
| HDMI-pistikupesade arv | 2 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Samsung |
| Sügavus | 2.5 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 ch |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.8 |
| Ekraani kuju | Lame |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 200 x 200 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | HG55BU800EUXEN |
| Seeria | HBU8000 |
| Laius | 123.2 |
| Kaal | 15.5 |
| Energiatarve väljalülitatud olekus | 0.50 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 88 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| TV diagonaal | 51-55" |
| Energiatõhususe klass | G |
| Aastane energiatarve | 88 |
| Kõrgus | 70.8 |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen OS |
| Sügavus alusega | 22.8 |
| Kõrgus alusega | 74.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | HDR, HDR10+, HLG, Contrast Enhancer |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB - T2 / HEVC |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Kontroll nutiseadme kaudu | + |
| Nutikas juhtpaneel | + |
| Показать больше | |



































