Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tk
Puidupuuride komplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tk
Kuuskantsabaga puidu- puuride kompl. Ø2-3-4-5-6 2608595525 | 3165140395502 |
|
16.11 €
|
B магазин elektrika.ee |
Puuride komplekt puidule Bosch, 5 tkHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 31.99 € |
|
16.56 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Urbju kompl. kokam Ø 2-3-4-5-6, 1/4 kāts, Urbjmašīnām/skrūvgriežiem PRO WOOD HSS.. |
|
17.20 €
|
B магазин inserv.ee |
Puidupuuride komplekt Bosch; 2-6 mm; 5 tk70000+ tööriista ja tarvikut. Kiire tarne. Garantii. Usaldusväärne partner! |
|
17.70 €
|
B магазин verkter.ee |
Bosch puidupuuride komplekt 1/4"-kuuskantsabaga ja HSS naelatipuga 5-osaline |
|
17.74 €
|
B магазин tooriistamaailm.ee |
Puidupuurikomplekt Bosch, 2-6 mm, 5 tkTasuta kohaletoimetamine! Osta enne kella 14:00 ja toome kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
25.51 €
|
B магазин dohotools.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 12:38
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Наборы головок и ключей |
| Toote tüüp | Puuride komplekt |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | 5 tk: 2-6 mm |
| Kinnituse tüüp | Kuuskant |
| Täiendav info | Puitpuuride komplekt. Hoidik. Tööala pikkus: 57 mm |
| Töödeldav materjal | Puit |
| Kaubamärk | Bosch |
| Tööosa pikkus | 5.7 |
| Läbimõõt | 6 mm |
| Pikkus | 9.3 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ühikuid komplektis | 5 |
| Показать больше | |
























