Philips 75PUS8079/12
Philips 75PUS8079/12
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-07-10 15:09
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | - |
| WiFi Direct liides | - |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI ARC |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Kuulub komplekti | Kaugjuhtimispult, 2 x AAA patareid, lauakinnitus, toitejuhe, kiirjuhend, juriidiline ja ohutusjuhend |
| Garantii juriidilistele isikutele | 24 |
| Kaubamärk | Philips |
| Sügavus | 8.3 |
| Pinge | 240 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Heli võimsus | 20 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 28.5 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 300 x 300 |
| Taustvalgus | + |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 75PUS8079/12 |
| Seeria | - |
| Laius | 167.1 |
| Kaal | 29.1 |
| Päritoluriik | Poola |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.3 |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 129 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Komplekt | - |
| TV diagonaal | 66-75" |
| Energiatõhususe klass | F |
| Kõrgus | 97 |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 32.7 |
| Kõrgus alusega | 99 |
| Pildi täiustussüsteemid | TV Pixel Precise Ultra HD |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 |
| WiDi-liides | - |
| "Smart TV" | + |
| Tootmisaasta | 2024 |
| Показать больше | |




























