Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 17, beež
Pehme mööbli komplekt Nore Lazaro 17, beež
Mööblikomplekt Diivan, tugitool ja puhv Lazaro 3+1+Pouf beežTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1170.97 €
|
B магазин bigbox.ee |
Pehme mööbli komplekt NORE Lazaro 17, beežHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1507.0 € |
|
1170.97 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Mööblikomplekt Lazaro 3F/1F Puf Paros 02, sise, hele pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1469 € |
|
1279.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Lazaro 3F/1F Puf Paros 02, sise, hele pruun v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1469 € |
|
1279.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 19:42
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Кресла |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamiskoha sügavus: 195 cm. Magamiskoha laius: 125 |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Pruun |
| Mudel | Paros 02 |
| Mööblikomplektis | Tumba |
| Pikkus | 97 |
| Kollektsioon | Lazaro 3F/1F Puf |
| Laius | 245 |
| Mööblikomplekti mõõtmed | Tool: 108 x 89 x 85 cm. Istme sügavus: 75 cm. Istme kõrgus: 40 cm. Jalgade kõrgus: 3 cm. Diivan: 245 x 97 x 85 cm. Tumba: 40 x 102 x 64 cm. |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 85 x 245 x 97 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 40 x 64 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 108 x 85 x 89 cm |
| Värvi nimi | Hele pruun |
| Kõrgus | 85 |
| Показать больше | |
















