Noorukite jalgratas Rock Machine Thunder 24 VB (III), 24, 12.5, punane
Noorukite jalgratas Rock Machine Thunder 24 VB (III), 24, 12.5, punane
Noorte jalgratas Rock Machine Thunder 24 VB (III) punane (Ratta suurus: 24, Raam.. |
|
297.67 €
|
B магазин intop.ee |
Rock Machine Noorukite jalgratas Thunder 24 VB (III) punane (Ratta suurus: 24 Ra.. |
|
297.80 €
|
B магазин smartech.ee |
Laste jalgratas Rock Machine Thunder 24" punaneHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 359.0 € |
|
303.35 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Noorukite jalgratas Rock Machine Thunder 24 VB (III) punane (Ratta suurus: 24 Ra..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
304.89 €
|
B магазин bigbox.ee |
Laste jalgratas, mägi- Rock Machine Thunder 24, punane, 12", 24"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Laste jalgratas, mägi- Rock Machine Thunder 24, punane, 12", 24"Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 20:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ROCK MACHINE |
| Категория | Детские велосипеды |
| Toote tüüp | Jalgrattad |
| Komplektis | Jalgratas |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Kerge 24-tollise läbimõõduga lasteratas muretuteks sõitudeks ja esimeseks kokkupuuteks rajaga. Junior Traili mugav ja kergesti juhitav geomeetria õpetab noortele jalgratturitele õigeid maastikusõidutehnikaid. Jalgrattaid müüakse 95% kasutusvalmis, tootja pakendis. Ostja vastutab jalgratta nõuetekohase kokkupaneku ja kasutamiseks ettevalmistamise eest vastavalt garantiikaardi tingimustele. Selle nõude rikkumise korral garantii tootele ei kehti. Jalgratta kokkupaneku osas soovitame pöörduda spetsialisti poole. |
| Mmaksimaalne kasv | 150 |
| Kaubamärk | Rock Machine |
| Värv | Punane |
| Minimaalne pikkus | 125 |
| Mudel | 24 |
| Kollektsioon | Thunder |
| Raami suurus | 12" |
| Kaal | 9.6 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Jalgratas on mõeldud | Teismelistele |
| Korviga | - |
| Kasutaja/-te maksimaalne kehakaal | 100 |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Esipiduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Tagumise piduri tüüp | V-tüüpi, mehaanilised |
| Jalgratta tüüp | Mägi- |
| Kokkupandav | - |
| Velje materjal | Alumiinium |
| Rehvid | Schwalbe CX Comp, 24x1.75", Reflective tape |
| Kahvli tüüp | Mitteamortiseeriv |
| Kahvli mudel | Rigid Alloy Custom Tubing, Ahead 1-1/8", V-Brake, QR |
| Tagumine amortisaator | - |
| Piduri mudel | TEKTRO J310 V-Brake |
| Jõuülekanne | SHIMANO CS-HG31-8, 11-34T |
| Käikude arv | 8 |
| Tagumine käiguvaheti | SHIMANO ALTUS SL-M315-8R RapidFire Plus |
| Rool | ONE1 Alloy, MTB AL-153BT, 10° backsweep, 30mm rise, 600mm, 5.4mm |
| Sadul | WTB Selle Junior |
| Kokkupaneku % | 95 |
| Esiratta suurus | 24 |
| Tagumise/-te ratta/rataste suurus | 24 |
| Показать больше | |















