Mööblikomplekt Eltap Megis, 3-osaline, kollane
Mööblikomplekt Eltap Megis, 3-osaline, kollane
Komplekt diivanist, tugitoolist ja tumbast Megis 3+1+pouf kollaneTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1332.92 €
|
B магазин bigbox.ee |
3-osaline mööblikomplekt Eltap Megis, kollaneHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1648.0 € |
|
1332.92 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Mööblikomplekt Megis 3F & 1F & Pouf, sise, kollane v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1609 € |
|
1409.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Megis 3F & 1F & Pouf, sise, kollane v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1609 € |
|
1409.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 20:11
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Кресла |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Kollane |
| Mudel | 3F & 1F & Pouf |
| Kollektsioon | Megis |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 90 x 250 x 95 cm |
| Tumba mõõdud (L x K x S) cm: | 82 x 42 x 68 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 102 x 87 x 94 cm |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |


















