Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/F Cover 87, siseruumidesse, hall
Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/F Cover 87, siseruumidesse, hall
Komplekt diivan ja tugitool Asgard 3+1 hallTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
958.84 €
|
B магазин bigbox.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/F Cover 87, sise, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
1029.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/F Cover 87, sise, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1159 € |
|
1029.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-27 12:42
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Кресла |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 196 x 133 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Hall |
| Mudel | Cover 87 |
| Mööblikomplektis | Diivan |
| Kollektsioon | Asgard 3F/F |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 86 x 235 x 95 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 107 x 92 x 86 cm |
| Показать больше | |


















