Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, türkiissinine
Mööblikomplekt Eltap Asgard 3F/1F, siseruumidesse, türkiissinine
Komplekt diivan ja tugitool Asgard 3+1 rohelineTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1007.57 €
|
B магазин bigbox.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1079.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mööblikomplekt Asgard 3F/1F, sise, türkiissinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1219 € |
|
1079.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-04 20:08
! Сообщить об ошибке| Марка | ELTAP |
| Категория | Кресла |
| Toote tüüp | Mööblikomplektid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Magamispind: 196 x 133 cm |
| Materjal | Polüester |
| Kaubamärk | - |
| Värv | Helesinine |
| Mudel | 3F/1F |
| Mööblikomplektis | Diivan |
| Kollektsioon | Asgard |
| Mööbli tüüp | Sise |
| Diivani mõõtmed (L x K x S) cm: | 86 x 235 x 95 cm |
| Tugitooli mõõdud (L x K x S) cm: | 107 x 86 x 92 cm |
| Värvi nimi | Türkiissinine |
| Valgustusega | - |
| Показать больше | |
















